x

  • Fiji Glorange Çocuk Deniz Şortu
  • Fiji Glorange Çocuk Deniz Şortu
  • Fiji Glorange Çocuk Deniz Şortu
  • Fiji Glorange Çocuk Deniz Şortu
Fiji Glorange Çocuk Deniz Şortu
Fiji Glorange Çocuk Deniz Şortu
Adet
Stoklarda var
Fiyat 208,50 TL KDV Dahil

 
Teslimat Bilgisi:2 Gün

Fiji, koleksiyonlarında kullandığı kaliteli kumaş ve dinamik desenlerinin yanı sıra rahatlığı ile de bu yaz beylerin vazgeçilmezi olmaya aday.


Fiji’nin, küçük beyler dahil tüm erkekleri düşünerek tasarladığı mayoları ile plaj ve sahiller tek düzelikten kurtuluyor. Bu eğlenceli mayolar ile dileyen çocuğu, yeğeni ya da torunu ile aynı mayoyu giyme keyfine doyasıya varacak.


Fiji, koleksiyonlarında kullandığı UV korumalı, üzerindeki suyu iten ve çabuk kuruyan kaliteli kumaşlarının yanı sıra, dinamik ve eğlenceli desenleri ile de bu yaz beylerin plaj ve sahillerde vazgeçilmez markası olmaya aday.


Sıkıcı olmaktan çok uzak bu rahat mayolar çocuklar dahil tüm erkeklerin yaz boyu neşesine neşe katıyor…


Sahil ve plajlarda birbirlerine yakın tasarımlarda gördüğümüz şort mayolar bu yaz Fiji ile bambaşka bir boyut kazanıyorlar. Çiçek ya da çeşitli hayvan desenlerinin öne çıktığı şort mayolarda asıl dikkat çekense renkler. Yeşil, mavi, turuncu, pembe, sarı gibi oldukça canlı renklerin kullanıldığı koleksiyonda beyler de yazın tüm enerjisini üzerlerinde taşımanın keyfini çıkarıyorlar. Hem oldukça rahat, hem de çok şık duran bu mayoların kalıpları sayesinde rahatına düşkün beyler özgürce hareket ederken, şıklıklarından da ödün vermiyor.


Babasının oğlu, dedesinin torunu ya da dayısının yeğeni…


Baba, oğul bir takım giyinmenin çok moda olduğu günümüzde, dileyen oğlu ile, dileyen yeğeni, dileyen kardeşi, dileyense torunu ile aynı mayoyu giyerek yaza neşe katacak.


100% Polyester


Not: Çocuk ve erkek ürünleri ayrı satılmaktadır. İlgili kategorilerden satın alabilirsiniz.


Ürün Etiketleri
Benzer Ürünler
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.